Fotověci Photo Box Foto Fotobox Studio Fotostudio Fotostan Stan Výběr rozměrů 40 50 60 80 cm Velikost: 80 cm

100 %

Popis produktu

Parametry produktu

Produkt nemá žádné parametry.

Recenze

 • , zakoupeno v FOTOVĚCI

  Doporučuje produkt

  100 %
  • Koupil jsem na produktové fotky a konečně je mám….

Parametry produktu

Produkt nemá žádné parametry.

Popis produktu

O produktu

Perfektní volba pro profi produktové fotografie bez starostí. Celý stan máte složený / rozložený do pár minut a tím máte vyřešeno komplet vlastní "fotostudio" pro focení menších produktů. V balení je totiž vše, co potřebujete.

Dostatek světla z 2 led pásů, které si můžete posouvat jak chcete, mají opravdu dostatečný výkon například i pro focení bílých produktů na bílém pozadí. S tímto oříškem jsme si ve vlastním eshopu lámali dlouho hlavu a tento fotostan problém řeší. Ledky jsou dostatečného výkonu a reflexní interiér navíc odráží světlo přesně tam, kam potřebujete. A jako bonus absolutně bez nežádoucího stínu. Intenzita světla se dá měnit a na výběr máte hned z několika barev pozadí dle typu fotostanu. Díky LED osvětlení lze nastavovat intenzita světla a můžete tak doladit fotografie do detailu. Fotit můžete přirozeně z přední otevřené strany (dá se zavřít na zip) nebo můžete využít i otvíratelný otvor z vrchní části stanu pro fotky z topu.  

Rozměry

Záleží, co fotíte, na výběr u nás máte vždy fotostan krychlového tvaru o délce 40, 50, 60, 80 nebo 80 cm PRO. Ale pozor. Při výběru vhodné velikosti vždy myslete na to, že až budete fotit produktovky, tak vedle samotného produktu potřebujete ještě nějaký volný prostor, aby na fotkách nebyla vidět konstrukce stanu (bočnice konstrukce, kde pozadí není). Je tak lepší koupit spíše větší fotostan a mít rezervu, než koupit menší a pak digitálně opravovat. Zdržuje to pak při práci a práce navíc se nevyplatí. Kdybyste si nevěděli rady, klidně cinkněte nebo napište.  

Konstrukce

Fotostan velikosti  60 cm je typu POP UP, je tedy velmi skladný a snadno se přenáší. Složení je velmi jednoduché.

Fotostany velikosti 40, 50 cm mají pevné kovové tyčky, které je nutné sestavit a na ně lze připnout celou konstrukci pomocí zipu. Složení zabere cca 5 - 10 minut. 

Fotostan velikosti 80 cm PRO má narozdíl od obyčejného světla až 3 světelné pásky. Je tedy vhodný pro někoho, kdo opravdu nechce nic podcenit a mít fotky jako profík.   

Pozadí

 • Fotostan 40 cm - PVC: bílé, černé, oranžové
 • Fotostan 50 cm - PVC: bílé, černé, oranžové
 • Fotostan 60 cm - látkové: bílé, černé, zelené, modré
 • Fotostan 80 cm - PVC: bílé, další barvy lze dokoupit
 • Fotostan 80 cm PRO- PVC: bílé, černé, další barvy lze dokoupit

 

Dokumentace - Návod složení fotostanu 80 cm  

VIDEO NÁVOD + UNBOXING 80 cm stan (prosím, berte na vědomí, že fotostan na videu se může v detailech provedení drobně lišit)   

VIDEO NÁVOD + UNBOXING 50 cm stan   

VIDEO NÁVOD + UNBOXING 40 cm stan (STEJNÝ TYP JAKO 60 CM)  

VIDEO O BAREVNÉM PVC POZADÍ  

Doprava

Lze poslat kamkoliv dle možností v prvním kroku objednávky. Zboží si můžete i prohlédnout a pickupnout osobněkaždý všední den v Praze. Vždy je ale lepší si před tím udělat objednávku, abychom vše nachystali. Na místě rádi se vším pomůžeme, doporučíme nebo poradíme.  

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Hodnocení produktu

1zákazník doporučuje produkt
0zákazníků nedoporučuje produkt
100 %
průměr z 1 hodnocení
5
1 ×
4
0 ×
3
0 ×
2
0 ×
1
0 ×
 • , zakoupeno v FOTOVĚCI

  Doporučuje produkt

  100 %
  • Koupil jsem na produktové fotky a konečně je mám….